Hakkımızda

Bursa Çocuk Diş Doktoru İle Kaliteli Tedavi

Ağız ve diş sağlığı alanında deneyimli ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Sürekli kendini geliştiren, pedodonti alanında uzman hekimlerle çalışıyoruz. Sadece çocuklar için değil; yetişkinlere de tedavi imkanı sunuyoruz.

Alanında bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek olan doktor kadromuz ve her daim güler yüzlü personelimiz ile hakkımızda tahmin ettiğinizden fazlasını sunuyoruz. İleri düzey teknolojik cihazlar kullanarak her türlü cerrahi operasyonu gerçekleştirebildiğimiz kliniğimizde; her hasta için özel tedavi süreçleri oluşturuyoruz. Hastalarımızın kişisel tercihlerini de dikkate alarak beraber tedavi planlamalarını yapıyoruz. Siz de bu deneyimi bizimle paylaşabilir, üstelik ücretsiz röntgen fırsatından yararlanabilirsiniz.

Tecrübeli ve Uzman Diş Hekimi Ekibimiz Hakkımızda Söylenilen Profesyonellikten Fazlasını Sunuyoruz

Çocuk Diş Doktoru Bursa fiyatları her ailenin bütçesine uygun olarak ekonomik miktarlarda belirlendi. Kliniğimiz prensip olarak; “uygun fiyat ve yüksek kalite” anlayışını benimsiyor. Çocuk hastalarımız için çocuk diş hekimlerimiz ve steril muayenehanelerimiz ile hastalarımızın her biri için aynı kaliteyi sunuyoruz. İsterseniz, yetişkin ya da çocuk hastalar için ücretler hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Diş hekimliği alanında uzmanlık ve deneyimin yanı sıra bütün çalışanlarımız size kaliteli ve mutlu bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Siz de kaliteli ve iddialı hizmet anlayışımıza yakından tanıklık etmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi kliniğimizde yaşayın!

Hakkımızda Daha Fazlasını Öğrenmeye Devam Edin

Deneyimli kadromuz ve uzman hekimlerimiz ile hastalarımızın tedavilerinin her anında yanlarında oluyoruz. Tedaviye başlamadan önce siz değerli hastalarımız için ücretsiz röntgen fırsatı sunuyoruz. Röntgen çekimi ve dişlerin durumuyla ilgili detaylı incelemelerin ardından son teknoloji ekipmanlarımızla tedavi sürecine karar veriyoruz. Detaylı ve hassas bir tedavi sürecinin ardından ücretsiz rutin kontrollerle de hastalarımıza destek vermeye devam ediyoruz. Her adımında yanınızda olacağımız tedavi süreçlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Yorumlara Göz Atın Hastalarımızın Yorumlarını Her Daim Önemsiyoruz

Dişlerimde siyah noktalar oluştuğunu fark ettim. Hemen diş doktorumu aradım ve randevu aldım. Hekimim bu siyah noktaların çürük başlangıcı olduğunu söyledi. Diş temizleme tedavisini önerdi. Diş temizliği sayesinde dişlerimdeki tatar ve plaklardan kurtuldum.

Cemre K. Diş Temizliği

Yoğun iş temposu nedeniyle günde çok sayıda kahve ve çay tüketmek zorunda kalıyorum. Ağız ve diş bakımımı düzenli bir şekilde yapmama rağmen dişlerimin sarardığını ve lekeler oluşmaya başladığını gözlemledim. Doktorum diş beyazlatma işlemi ile bu sona çözüm getirdi. Teşekkür ederim.

Neriman E. Diş Beyazlatma

Diş doktorum diş yapımın çürük oluşumuna müsait olduğunu söyledi. Bunu duyunca çok korktum ve panikledim. Yapılan muayenenin ardından doktorumla beraber diş aşısı yöntemini uygulamaya karar verdik. Artık dişlerimi çürükten koruyorum. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Kerim G. Diş Aşısı

Hizmetlerimize İlişkin Sertifika ve Üyeliklerimiz Üyeliklerimiz ve sertifikalarımız, deneyimli kadromuz ile başarılarımızı temsil eder.

Çocuğunuza En Uygun Tedaviyi Belirlemek İçin Formu Doldurun Çocuğunuza ya da kendinize uygun tedaviyi belirlemek için bize hemen ulaşabilirsiniz.