Diş Teli Tedavisi

Diş Çapraşıklığı Giderme ve Diş Teli Taktırma Tedavisi

Diş ve diş çevresinde bulunan dokulara bağlı olarak ağız anomalisinin düzenlenmesinde başarılı sonuçlar ortaya koyan ortodonti alanı, çapraşık diş problemlerini de gideriyor. Kliniğimizde hizmet veren uzman hekim kadrosu diş teli tedavileri öncesinde genel ve detaylı bir ağız muayenesi yapıyor. Sonrasında ise hastanın ihtiyacı olan tedavi yöntemini uyguluyor. Uygulama aşamasına geçmeden önce hastamıza tedavi planı ve tedavi sürecinde karşılaşabileceği problemler hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Diş teli tedavisinde diş ile çenenin üç boyutlu açıdan uyum bir hale gelmesini amaçlıyoruz. Hastalarımıza özel hazırladığımız tedavi yöntemi ile hastamızın yaşı ne olursa olsun başarılı bir süreç yönetebiliyoruz. Tedavi sonrasında ise hastalarımızın kontrollerini düzenli yaptırması için takipte bulunuyoruz. Siz de ortodonti tedavisi ile kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz.

Kendinize Güvenerek Gülebilmeniz İçin Diş Teli Tedavisine Adım Atın, Hemen Formu Doldurun.

Diş Teli Taktırma Konusunda Tereddütleriniz mi Var?

Özellikle ileri yaş hastalarımızın diş teli tedavisi konusunda tereddütleri olabiliyor. Fakat alanında uzman hekimler ile yapılan tel tedavisi büyük oranda başarılı sonuçlar veriyor. Diş telleri sayesinde dişlere istenen yönde belli bir kuvvet uygulanıyor ve uygulanan kuvvet aynı oranda belli bir süre devam ettiği için dişlerde nizami görüntü ortaya çıkıyor. Sizin de tel tedavisinde tereddütleriniz varsa gelin görüşelim. Aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Diş Teli Tedavisi Sonrasında Kaliteli Bir Hayat

Ortodonti tedavisi esnasında kullanılan ve yapısı sayesinde tellerin üzerinden geçtiği braketler dişe sabitlendiği için 24 saat boyunca tedavi sağlıyor. Dişin, bulunduğu kemiğin içerisinde istenen yönde hareket etmesini sağlayan ortodonti yöntemi ile diş her ay yaklaşık 1 mm ile 2 mm arasında hareket ediyor. Uyguladığımız modern tedavi teknikleri sayesinde ise tedavi süreci boyunca kontrol muayenelerini de seyrek düzeyde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece hastalarımızın zamandan kazanmasını da sağlıyoruz.

Her Yaşta Başarılı Diş Teli Tedavisi

Diş teli tedavisi denince genellikle çocuklar için uygulanan bir yöntem olduğu düşünülüyor. Ancak doğru tedavi yöntemleri sayesinde yetişkin hastalarımız için de tel tedavisi uygulayabiliyoruz. Uluslararası Ortodonti Birliği’nin yaptığı açıklamaya göre özellikle 7 ile 8 yaş grubu arasında bulunan her çocuğun ortodonti tedavisinden geçmesi gerekiyor. Böylece çarpık diş problemlerini erken dönemde teşhis ederek hızlı çözümler bulabiliyoruz. Fakat sorunu yetişkinlik döneminde de uygun tedavi yöntemi ile çözebiliyoruz. Siz de güzel bir gülüşe sahip olmanın verdiği öz güveni sonuna kadar yaşamak isteyenlerdenseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Diş Teli Tedavisi ve Fiyatlar

Diş teli tedavisi uzun ve sabır isteyen bir süreç gerektiriyor. Tedavinin uygulama aşamasına kadar her ne kadar doktorun deneyimi öne çıksa da uygulama sonrasında da başarılı sonuçlar için hastanın dikkati devreye giriyor. Uygulama aşaması tamamlandıktan sonra hastalarımıza detaylı bilgi veriyoruz. Özellikle yeme içme alışkanlıkları hakkında verdiğimiz bilgilerin uygulanmasına önem veriyoruz. Tüm bunlar maddi manevi harcanan emeğin karşılığını almak için yapılması gereken önemli konular arasında yer alıyor. diş teli tedavisi fiyatları ise hastamızın kişisel sağlık durumuna göre farklılık gösterebiliyor. Özellikle muayene esnasında farklı ağız problemleri ortaya çıkmışsa bunların da tedavi edilmesi gerekebiliyor.

Hastalarımızın Diş Teli Tedavisi Yorumları Hasta Deneyimleri

Diş Teli Tedavisi Öncesinde Detaylı Ön Kontrol Ön Muayenede Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

Diş Teli Tedavisi Alanındaki Sertifikalarımız Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Ekonomik Fiyatlar ile Diş Teli Taktırma Tedavisi İletişime Geçmek İçin Formu Doldurabilirsiniz