Diş Çürüğü Tedavisi

Çürük Diş Tedavisi ile Ağrısız Bir Yaşam

Dişlerin düzenli olarak fırçalanmaması, bakterilerin dişlerinize yerleşmesine ve dolayısıyla çürüklere neden olur. Çürük, bakımı yapılmadıkça daha da kötüleşir; bunun sonucunda diş kayıpları dahi yaşanabilir. Bakımı aksatılan dişlerin üzerinde oluşan çürüme, büyüyüp derine indikçe diş minesini aşındırır ve hiç istenmeyen sorunları beraberinde getirir. Kliniğimize başvurduğunuzda, diş çürüğü tedavileri konusunda uzman ve tecrübeli hekimlerimiz sorunu hızlıca tespit ederek tedavi yöntemini belirler. Dişiniz apse yapmış, diş etinizde şişlik meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda gerekli görülmesi halinde hekimimiz ilaç tedavisi başlatır. Daha sonra çürüğün boyutu film çekilerek kesin olarak teşhis edilir. Dolgu yapılması gerekiyorsa bu yönde tedaviye başlanır ve kısa sürede sonuçlandırır. Bazı durumlarda dişinizdeki çürük ancak kanal tedavisi yapılarak giderilecek boyutta olabilir. Deneyimli ekibimiz başarıyla kanal tedavinizi tamamlayarak sizi sağlığınıza kavuşturur.

Diş Çürüğü Tedavisi İçin Uzman Hekimlerimiz ve Ekibimizle Yanınızdayız

Dişinizin İhtiyacına Uygun Yöntemlerle Çürük Diş Tedavisi

Çürük; ağız kokusu yapabilir, diş hassasiyetine ve ağrılı günler geçirmenize sebep olabilir. Ayrıca; çürüklerin iltihaplanmaya yol açması ve bedenin diğer organlarına zarar vermesi de söz konusudur. Bizler, profesyonel yöntemlerle diş çürüğü tedavisi yapıyor, hasta memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Yaptığımız muayene sonrası hastalarımızın diş çürüğünün boyutlarını titizlikle teşhis ediyoruz. Florür tedavisi, dolgu tedavisi, gerekirse kanal tedavisi uygulayarak sizi klinikten mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Yüzde Yüz Başarılı Diş Çürüğü Tedavisi

Çürük şikayetiyle gelen hastalarımızın dişlerindeki sorunları ilk muayene ile belirliyoruz. Gerekirse film çekerek dişi kurtarmaya yönelik neler yapabileceğimizi tespit ediyor ve hastamıza tedavi aşamalarını anlatıyoruz. Dişiniz henüz kırılmamış, ağır deformasyona uğramamışsa yalnızca diş çürüğü temizleme yöntemleriyle tedavi edebiliyoruz. Diş yüzeyindeki hafif yaralanmalar, yeni başlamış çürükler, bu temizlik ile kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Hastalarımız unutmamalıdırlar ki; tedavi sonrası tekrar çürük oluşmaması için ağız bakımına önem göstermeyi ihmal etmemeliler.

Başarıyla Sonuçlanan Diş Çürüğü Tedavisi

Dişinizin sıcak veya soğuk gıdalar tüketirken hassaslaşması ya da çiğneme sırasındaki oluşan ağrı, çürüğün ilk belirtileri olarak sayılabilir. Kimi zaman bu gibi durumlar diş eti iltihabı ile karıştırılabiliyor. Kliniğimize geldiğinizde hekimlerimiz öncelikle ağzınızdaki sorunun tam olarak ne olduğunu teşhis ediyor. Diş çürüğü tedavisi öncesi uyguladığımız analizler ve testler, çürük hakkında kesin bilgiyi ortaya koyuyor. Çürüğün yerinin belirlenmesinin ardından tedavi süreci başlıyor. Eğer dişte aynı zamanda iltihaplanma başlamışsa tedavi ile bu sorunun giderilmesi de sağlanıyor. Dişin kurtarılması bizim için çok önemli. Çürük temizliği, dolgu işlemleri ya da kanal tedavisi ile diş çekimi yapmadan dişinizi korumayı amaçlıyoruz.

Bütçenize Uygun Diş Çürüğü Tedavisi Fiyatları

Dişlere yerleşen bakterilerin oluşturduğu diş çürükleri ve bunlardan kaynaklanan ağrılar hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Bu sıkıntılardan kurtulmak ve sağlığınıza yeniden kavuşarak çiğneme, gülümseme gibi yaşamsal aktiviteleri rahatça yapabilmek için kliniğimizden randevu alabilirsiniz. Ücretsiz ilk muayenenizin ardından tedavinizi size uygun tarihlere göre planlıyoruz. Tedavi sonrası diş ve diş eti bakımınızı daha iyi yapabilmeniz için de sizi bilgilendiriyoruz. Bize ulaşarak; hastalarımıza sunduğumuz üst düzey tedavi yöntemleri ve diş çürüğü tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Her bütçe için uygun şekilde uyguladığımız tedavi fiyatları ve profesyonel tedavi yöntemlerinden memnun kalacaksınız.

Hastalarımızın Diş Çürüğü Tedavisi Yorumları Hasta Görüşlerimiz

Diş Çürüğü Tedavisi Öncesi Ücretsiz Muayene Randevusu Alın! Tedaviden Önce Yapacağımız İlk Muayene İçin Ücret Ödemenize Gerek Yok!

Diş Çürüğü Tedavisi Uzmanlığımızı Perçinleyen Sertifikalarımız Sertifika ve Üyeliklerimiz

Çürük Diş Tedavisi İçin Gecikmeden Randevu Alın! İletişim Formunu Doldurun Arkadaşlarımız Sizi Arasın